عملیات آسفالت 60 هزار متر مربع در معابر شهر ساری آغاز شد

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری ، پیام ایمانی رییس سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران از توزیع 2150 تن آسفالتِ فراوردهای تولیدی این سازمان طی ماه گذشته در مناطق مختلف شهر خبر داد و گفت: عملیات آسفالت در 27 خیابان و کوچه با رویکرد توزیع متوازن خدمات طی یک ماه گذشته اجرایی شد.

 

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی ، پیش بینی می شود  طی روزهای آینده 60 هزار متر مربع از معابر شهر ساری آسفالت شود.

 

ایمانی با اشاره به انسجام بالای تیم های عملیاتی سازمان عمران در گسترش بهسازی راه های ارتباطی شهر ساری، افزود: این سازمان طی یک ماه گذشته با استفاده از ماشین آلات راهسازی و احیاء برخی از تجهیزات نیمه مستهلک، توانست در 63 معبر عملیات زیرساختی را در2 بخش زیرسازی و روسازی به انجام برساند و محلات هدف در نوبت برای انجام آسفالت قرار دارند.

 

وی تصریح کرد: طرح مناسب سازی معابر شهری با عملیات پیاده روسازی در خیابان فرهنگ، خیابان قارن و کوی دخانیات همراه بوده و این عملیات عمرانی در میدان امام (ره) به اتمام رسیده و  نکته حائز اهمیت، استفاده 100 درصدی سازمان عمران از مصنوعات بتنی تولیدی این سازمان برای ارائه این طرح ها بوده است.

 

ایمانی خاطرنشان کرد: سازمان عمران در بخش پروژه های هدایت آب های سطحی به پیشرفت مطلوب در اجرای کانال کوچه نرگس 6 رسیده و این عملیات در ضلع شرقی بلوار کشاورز در کوچه امام حسن عسگری در محله آهی دشت مراحل تکمیلی خود را می گذراند؛ ضمن اینکه احداث آبراه بتنی کوچه شهید فهمیده 61 به اتمام رسیده است.

 

رئیس سازمان عمران از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر و  جواد طالبی شهردار مرکز مازندران قدردانی کرده و یادآوری کرد: طرح هایی همچون همسان سازی قبور آرامستان، ساماندهی مسیر حد فاصل پل شهید رنجبر تا پل شهید نوری، محوطه سازی سازمان مدیریت مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری، احداث ایستگاه پلیس و اجرای بوستان نیک مهر از دیگر فعالیت های روزانه این سازمان به شمار می آید.

چاپ محتويات