پیام شهردار:

پیام شهردار ساری بمناسبت پنجم اسفند روز مهندس

کد خبر : 158885 اسفند 1398اخبار 0
عباس رجبی شهردار مرکز استان در پیامی فراررسیدن پنجم اسفند زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را تبریک گفت؛ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، متن پیام به این شرح است:
پیام شهردار ساری بمناسبت پنجم اسفند روز مهندس

بسمه تعالی

به تقويم ايران اسلامي 5 اسفند روز مهندس نامگذاري شده است. قرار يافتن هندسه در جاي جاي خلقت و آفرينش اين هستي،  براستي و بي ترديد حكايت از وجود آن ذات بي همتا و ازلي دارد. آن پروردگاري كه بر پايه قانون عليت پس از آفرينش، بشر را به آيات خويش، رهنمون زندگي بر اين هستي نمود.

 

روز مهندس را به تمامي مهندسين ايران اسلامي و بويژه ساروي هاي عزيز خاصه همكاران مهندس در مجموعه شهرداري ساري تبريك عرض مي نمايم. اميدوارم كه به قرين علم و تجربه اين متخصصين، ايران همواره سربلند باشد و به همت مهندسين ساروي، ساري بيشتر از پيش راه توسعه و تعالي را طي نمايد.

 

اين مجال را مغتنم مي شمارم و از همه متخصصين و مهندسين امور شهري دعوت مي نمايم تا با ايده، نظر و راهكارهاي خويش مجموعه شهرداري ساري را در پيشبرد امور شهر، داري و شهر، سازي ياري رسانند تا ماحصل همه اين تلاش ها و مساعي، رفاه حال شهروندان و زيست شهري بهتر و بهينه تر براي همه باشد؛ چرا كه ساري براي همه ماست.

 

عباس رجبی

شهردار ساری

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید