شهردار ساری:

از توانمندی و تخصص بانوان شاغل در شهرداری برای مسئولیت های مدیریتی استفاده می شود

کد خبر : 267602 مرداد 1400اخبار 0
جواد طالبی شهردار ساری در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرداری مرکز مازندران گفت: از توانمندی و تخصص بانوان شاغل در شهرداری برای مسئولیت های مدیریتی استفاده می شود
از توانمندی و تخصص بانوان شاغل در شهرداری برای مسئولیت های مدیریتی استفاده می شود

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، جواد طالبی شهردار مرکز استان در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرداری مرکز مازندران، اظهار کرد: احساس رضایتمندی در کارکنان سبب نشاط و پویایی و شتاب در فعالیت های مجموعه شهرداری خواهد شد و این امر رضایتمندی شهروندان را نیز در پی دارد، از این رو تلاش خواهیم کرد با همدلی و یکرنگی مضاعف، سطح رضایتمندی را ارتقا دهیم.

 

وی با تاکید بر اخلاق مداری و حسن انجام وظایف محوله توسط کارکنان، افزود: در تقسیم بندی کارهای شهرداری میان کارکنان،  نگاه فرا جنسیتی حاکم است و  شایسته است از بانوان همکار که توانمند و متخصص هستند  ضمن رعایت اصل شایسته سالاری ، در حوزه های مختلف مدیریتی استفاده خدمتی به عمل آید .

 

شهردار ساری ادامه داد: بانوان شاغل در شهرداری ساری ، همواره در دوران مسئولیت خود، اقدامات موثری را برای خدمت رسانی و پیشرفت شهر انجام داده اند و با توجه به شناختی که ظرفیت های بانوان شاغل در شهرداری دارم  اگر در جایگاه مناسب بکارگیری شوند عملکرد مطلوبی را بجا خواهند گذاشت.

 

جواد طالبی با اشاره به ضرورت نگاه ویژه به تخصص و توانمندی کارکنان مجموعه شهرداری ساری، گفت: لازم است نیروهای انسانی در شهرداری ساری فراتر از جنسیت بر اساس تخصص، مهارت و علاقمندی در بخش‌های مختلف به کارگیری و ساماندهی شوند که این امر قطعاً کیفیت روند خدمت رسانی را بهبود می بخشد .

 

وی تصریح کرد: عدالت در پرداخت حقوق و مزایا به عنوان یک خط مشی برای واحد اداری و مالی ترسیم شده است  و تلاش کرده ایم حقوق تمامی همکاران محترم در 25 هرماه پرداخت شود.

 

طالبی ادامه داد:  تکمیل اتوماسیون اداری در مجموعه شهرداری ساری و سازمان های تابعه که از هفته گذشته آغازشده ، گام موثری جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی اداری و نیز تسریع در پیگیری و رسیدگی به مطالبات شهروندان می باشد .

 

این مسئول خاطرنشان کرد: رعایت نظم و انضباط اداری، همدلی و همراهی و ترویج فرهنگ صحیح سازمانی چشم انداز انتظارات ما از مجموعه نیروی انسانی در شهرداری ساری است.

 

شهردار به برنامه‌های حوزه بانوان توجه ویژه دارد

 

در این نشست، راحله حاجیان مسئول امور بانوان وخانواده شهرداری ساری با ارائه گزارشی از روند فعالیت حوزه بانوان و خانواده ضمن تشکر از توجه شهردار و حمایت های وی از این برنامه ها، گفت: نگاه جواد طالبی شهردار ساری بکارگیری نیروها بر اساس تخصص و تجربه  و تعهد است.

 

وی با بیان اینکه بانوان در هرکجا مسئولیت پذیرفته اند به خوبی ایفای نقش کرده اند، خاطرنشان کرد:  توجه جواد طالبی به امور رفاهی پرسنل وحفظ کرامت آنان و تاکید بر رعایت نظم و انصباط اداری،  رضایمندی کارکنان را فراهم کرده است.

 

این مسئول اظهار امیدواری کرد با اختصاص بودجه  برنامه های حوزه بانوان وخانواده بیش از پیش عملیاتی شود.

 

حاجیان مدیر اداری و رفاهیات شهرداری ساری یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و حجم بالای نیروی انسانی، پرداخت همزمان حقوق کارکنان و اجرای فعالیت های عمرانی و برنامه ها نشان از تلاش مضاعف مدیریت شهری داردکه این امر واقعا جای قدردانی دارد ضمن اینکه توجه به کارکنان خدومی که در آستانه بازنشستگی قرار دارند هم از دیگر اقدامات قابل تحسین شهردار محسوب می‌شود.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید