معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار ساری خبر داد:

از سر گیری روند احداث پروژه زباله‌سوز ساری با ورود سازمان بسیج سازندگی

کد خبر : 3146121 دی 1400اخبار 0
علیرضا سعیدی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار ساری به همراه مدیرعامل شرکت TTS(سرمایه گذار) و نماینده سازمان بسیج سازندگی از پروژه زباله‎سوز ساری بازدید کرد.
از سر گیری روند احداث پروژه زباله‌سوز ساری با ورود سازمان بسیج سازندگی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علیرضا سعیدی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار ساری  به همراه  مدیرعامل شرکت  TTS (سرمایه‌گذار) و نماینده بسیج سازندگی از پروژه زباله‎سوز ساری بازدید کرد.

 

سعیدی در حاشیه این بازدید درباره روند شروع به کار مجدد پروژه نیروگاه زباله‌سوز اظهار کرد: به دلیل جابه‌جایی پیمانکاران، وقفه‌ای در روند احداث این پروژه به وجود آمده بود که اکنون این مساله برطرف شده و پروژه نیروگاه زباله‌سوز شروع به کار مجدد دارد.

 

وی با اشاره به شروع به کار بسیج سازندگی در بخش ابنیه پروژه، افزود: بخش عمرانی این پروژه در بخش اتاق برق، ژنراتور و آب شیمیایی فعال بوده و برنامه آینده ما تکمیل سالن نصب تجهیزات و سازه های مربوطه است که شرکت TTS به صورت همزمان نصب این تجهیزات را هم تکمیل می‌کند.

 

معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار ساری گفت: اقدام بعدی نصب دودکش‌هاست که سازه‌ای به ارتفاع حدود 60 متر است و با ادامه روند تزریق مالی از طرف دولت، اجرای مابقی پروژه هم به شکل همزمان دنبال می‌شود.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید